takhle? nebo jeste vic uriznout? ... na prani :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
;) OK
skoda, ze ide horizont cez stred
5+
tíhmle řetem se sice dostane horizont na půlku, ale přistihnul jsem se, že mi to ani neva ;-)
Možná by to šlo říznout i víc, ale to je spekulativní ;-)
5+ můj dojem že bych dole říznul víc.. nevim.. A máš tam nějaký dva bílý pixely dole.. ale to samozřejmě nehodnotim =)
taky jsem myslel že mám vadnej monitor :-)
no vidis, je to lepsi, ale porad 6 :) I kdyz ...... no dobre 6+
takhle je to lepsi, ale nevim, jestli bych to vyhrotil az tak, ze bych vlozil to same, akorat trochu rizle :)
více se mi líbil vecerni pokus III , kvůli spodní části - je tam toho více vidět
obloha pekna trochu mi nesedi to rozpolenie horizontom
nemůžu jinak
5+
jaksi mi nesedne kompo s temi stromy tak na kraji, horizont je take diskutabilni
tak jako uz psal Vojta Herout a Petr Vapenka ... dole riznout vic :) ... ale vsak uz brzy to bude lepsi :) ... fajn, ze tahle fotka uz je tak akorat ostrena ... nejsou zadne bile okraje stromku! :) 5++
Super obloha
fajnove
moc pěkné
... opravdu to jinak nejde ...
Pěkné.
wow, dobrý
Samý pokus a kedy budeš aj skutočne fotiť!!!!
6+ taky moc líbí