ZOO PRAHA, 19.5.2005.
UŽ ABY BYLO ZASE JARO...
Děkuji předem za případné komentáře.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tešíme sa na jar všetci - súhlasím :-)
pěkná momentka
líbí ...
+
pěkný moment, ale menší hloubka ostrosti by nezaškodila
5+ ;o)
Good
Žádný jaro, teď je na řadě zima, pořádný nával sněhu a mrazy. Aby bylo co fotit.
su nadherny
6-
Skvělé
5++
Fajn moment!
to jsou klapačky
dobré