•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 482 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

.:Motýlí elegán:.

749(6.0) 48 hodin: 545 (6.0)
Jiří Pich Jiří Pich (17 806 bodů)
V galerii: Makro

Sic s drobnou vadou na kráse, přesto však nádherný...
Díky za všechny komentáře!!!

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • rehi
    rehi
    celkem 12 094 bodů
    |
    21.10.2005 23:23

    pekne

  • courage
    courage
    celkem 7 064 bodů
    |
    21.10.2005 23:23
  • Miroslava MiKi. Kinclerová
    Miroslava MiKi. Kinclerová
    celkem 57 840 bodů
    |
    21.10.2005 23:25
  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    celkem 82 138 bodů
    |
    21.10.2005 23:26
  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    21.10.2005 23:27
  • Jan Tichý
    Jan Tichý
    celkem 29 658 bodů
    |
    21.10.2005 23:28

    good

  • Pavol Bruder
    Pavol Bruder
    celkem 8 738 bodů
    |
    21.10.2005 23:28

    +

  • Ivan Mišeje
    Ivan Mišeje
    celkem 20 913 bodů
    |
    21.10.2005 23:28
  • Karel Kraus
    Karel Kraus
    celkem 8 747 bodů
    |
    21.10.2005 23:30
  • M 2
    M 2
    celkem 0 bodů
    |
    21.10.2005 23:30
  • Jan Matoušek mahonn
    Jan Matoušek mahonn
    celkem 23 278 bodů
    |
    21.10.2005 23:33
  • Viktor Bem
    Viktor Bem
    celkem 407 bodů
    |
    21.10.2005 23:34

    6+
    čistá práce... ;)

  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    21.10.2005 23:38

    6+

  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    21.10.2005 23:41

    5++ peknej:), skoda ty vady na krase...

  • Honza Ziky
    Honza Ziky
    celkem 99 356 bodů
    |
    21.10.2005 23:42
  • Lukáš Emmer 2m
    Lukáš Emmer 2m
    celkem 4 975 bodů
    |
    21.10.2005 23:42
  • Jan Renza
    Jan Renza
    celkem 0 bodů
    |
    21.10.2005 23:45
  • jiří šilha 1
    jiří šilha 1
    celkem 515 bodů
    |
    21.10.2005 23:47

    Fata Morgana vid? :)

  • iggy
    iggy
    celkem 15 120 bodů
    |
    21.10.2005 23:48

    !

  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    21.10.2005 23:51

    Jiří ŠILHA: Přesně tak:-)

  • SiPiT
    SiPiT
    celkem 15 732 bodů
    |
    21.10.2005 23:52
  • Cherokee 1
    Cherokee 1
    celkem 3 997 bodů
    |
    21.10.2005 23:59

    pekny

  • Dogina
    Dogina
    celkem 114 560 bodů
    |
    21.10.2005 23:59

    super

  • Ondřej Hoňka
    Ondřej Hoňka
    celkem 14 054 bodů
    |
    22.10.2005 00:04

    dobrý jak cip !

  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    22.10.2005 00:06

    Ondřej Hoňka ™: Nerozimim?!

  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 00:07

    drobná vada je výběr modela, jinak fato samotné je fajn

  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    22.10.2005 00:10

    Lubomír Nývlt: Bohužel nebylo moc z čeho vybírat...

  • Vladimír JOSKA
    Vladimír JOSKA
    celkem 112 950 bodů
    |
    22.10.2005 00:12
  • MarK Iceman
    MarK Iceman
    celkem 5 117 bodů
    |
    22.10.2005 00:14
  • Daniela Doskočilová
    Daniela Doskočilová
    celkem 33 809 bodů
    |
    22.10.2005 00:16
  • Zdeněk Prouza
    Zdeněk Prouza
    celkem 28 348 bodů
    |
    22.10.2005 00:24
  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 00:24

    Jirko, tudle jsem tam byl 3hodiny jen abych nachytal ty správné kousky a ve správné kompozici :-) i to prostě patří k usilí fotografa :-)

  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    22.10.2005 00:27

    Lubomír Nývlt: Byl jsem tam dnes...stravil jsem tam 2,5 hod a fakt si to užil...jen motýlů už nebylo moc, hodne vymiraj:-(Bavil jsem se s lidmi co tam byli driv a pry jich bylo mnohem vic...a taky sem ty nejlepsi kousky nemohl vytahnout z rukavy jako prvni...snad se budou libit vic:-)

  • Pavel Kraus
    Pavel Kraus
    celkem 13 416 bodů
    |
    22.10.2005 00:35
  • M K
    M K
    celkem 6 133 bodů
    |
    22.10.2005 00:41

    chm proc to sem davas :-))))))))))))))) to je skoda
    7+++ za tu melcinu ostrosti .-)

  • Petra Farkašová
    Petra Farkašová
    celkem 17 436 bodů
    |
    22.10.2005 00:42

    :) pěknej..

  • Miroslav Žďárský aka Paski
    Miroslav Žďárský aka Paski
    celkem 25 986 bodů
    |
    22.10.2005 00:42
  • Igor Hlavatý
    Igor Hlavatý
    celkem 21 966 bodů
    |
    22.10.2005 00:45

    Super úlovok

  • Hanka Kučerová
    Hanka Kučerová
    celkem 30 573 bodů
    |
    22.10.2005 01:06
  • Pavel Zizzu Kryka
    Pavel Zizzu Kryka
    celkem 23 080 bodů
    |
    22.10.2005 01:24
  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    22.10.2005 02:18

    si ho musel chytat, co? Preto ta drobna vada na krase.. :))

  • Peter Oslanec Vrtik
    Peter Oslanec Vrtik
    celkem 17 861 bodů
    |
    22.10.2005 03:08
  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 03:23
  • Stanislav Vybíral
    Stanislav Vybíral
    celkem 20 743 bodů
    |
    22.10.2005 05:25

    jůůůůůůů pěknej

  • Michal Mrázek 1
    Michal Mrázek 1
    celkem 9 076 bodů
    |
    22.10.2005 06:14
  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    22.10.2005 06:17
  • Peter  P A U K...PP...
    Peter P A U K...PP...
    celkem 34 743 bodů
    |
    22.10.2005 07:13
  • Robert Adamec
    Robert Adamec
    celkem 239 502 bodů
    |
    22.10.2005 07:52
  • Jaroslav Volejník
    Jaroslav Volejník
    celkem 17 222 bodů
    |
    22.10.2005 08:37

    holt život zanechává šrámy, nejen na křídlech motýlů :-(
    pěkná fotka

  • Rosťa Raška
    Rosťa Raška
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 09:17
  • František Novotný
    František Novotný
    celkem 2 664 bodů
    |
    22.10.2005 09:23
  • Milan Kollár
    Milan Kollár
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 09:34
  • Martin Janda 1
    Martin Janda 1
    celkem 6 625 bodů
    |
    22.10.2005 09:41
  • milanXY
    milanXY
    celkem 8 218 bodů
    |
    22.10.2005 09:44
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    22.10.2005 09:57
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    22.10.2005 10:03
  • Tomáš Vlk I-I
    Tomáš Vlk I-I
    celkem 4 725 bodů
    |
    22.10.2005 10:03
  • David Neturer Peštuka
    David Neturer Peštuka
    celkem 1 948 bodů
    |
    22.10.2005 10:05

    jirko jak jsi to dokazal vyfotit s 18-70? fakt super:)

  • Daaali
    Daaali
    celkem 325 bodů
    |
    22.10.2005 10:07
  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    celkem 80 080 bodů
    |
    22.10.2005 10:17
  • Zdeněk Papež
    Zdeněk Papež
    celkem 7 686 bodů
    |
    22.10.2005 10:29

    kompo!

  • M. J.
    M. J.
    celkem 30 048 bodů
    |
    22.10.2005 10:35

    ...přivítal bych ho "čelem" k objektivu a trošku mne ruší pozadí.
    Kompozice líbí.Hodnocení 5- až 5

  • Roman Maliha
    Roman Maliha
    celkem 65 348 bodů
    |
    22.10.2005 10:37
  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    22.10.2005 10:41

    David "Drakchen" Peštuka: Byla to dost fuška...opravdu to není makro objektiv...

  • Emil Čelustka
    Emil Čelustka
    celkem 99 182 bodů
    |
    22.10.2005 10:42

    6- dal bych přednost malinko ostřejší verzi...

  • PIEDRO
    PIEDRO
    celkem 48 120 bodů
    |
    22.10.2005 11:15
  • Fotograf 96
    Fotograf 96
    celkem 22 bodů
    |
    22.10.2005 11:29

    krasnej-to je u Chebu?

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 11:35
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    22.10.2005 11:40
  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    22.10.2005 11:40

    Zbyněk Šrédl (Cipis): je to vpražské botanické zahradě...

  • jolly
    jolly
    celkem 724 bodů
    |
    22.10.2005 11:48
  • Magda
    Magda
    celkem 765 bodů
    |
    22.10.2005 11:52
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    22.10.2005 12:11
  • Fotograf 48
    Fotograf 48
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 12:21

    :-)

  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    22.10.2005 12:39
  • Jan Krejan
    Jan Krejan
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 13:23
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    22.10.2005 13:39
  • tomski bengovič
    tomski bengovič
    celkem 11 909 bodů
    |
    22.10.2005 14:28
  • Michal GAJDOŠÍK
    Michal GAJDOŠÍK
    celkem 23 382 bodů
    |
    22.10.2005 14:31
  • hyzdic
    hyzdic
    celkem 64 446 bodů
    |
    22.10.2005 14:43
  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    22.10.2005 15:11
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    22.10.2005 15:26
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    22.10.2005 16:05

    6/5

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    22.10.2005 16:34
  • tomastomb
    tomastomb
    celkem 4 827 bodů
    |
    22.10.2005 17:20
  • Juraj Macko
    Juraj Macko
    celkem 0 bodů
    |
    22.10.2005 17:56

    Fotky zo sklenníkov moc nemusím, ale budem sa výnimočne riadiť pravidlom ktoré som čítal od pani Stanislavy Brůhové....že nie je až také dôležité ako fotka vznikla, ale aký je výsledok....moc sa mi to páči...6+++

  • Milan K
    Milan K
    celkem 32 309 bodů
    |
    22.10.2005 19:19
  • Jaroslav Hora Džarda
    Jaroslav Hora Džarda
    celkem 18 845 bodů
    |
    22.10.2005 19:30

    lidi tam na ně sahají a pak takhle vypadají

  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    22.10.2005 19:32
  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    22.10.2005 19:40

    Jaroslav Hora (Džarda):jo,jo, to mas pravdu...ale osobne mam v tomto smeru ciste svedomi:-)

  • jan dvořák termit
    jan dvořák termit
    celkem 5 117 bodů
    |
    22.10.2005 20:16
  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    22.10.2005 21:24

    Povedené

  • Roman Šrubař
    Roman Šrubař
    celkem 24 083 bodů
    |
    22.10.2005 21:33
  • Luděk Masár
    Luděk Masár
    celkem 38 852 bodů
    |
    22.10.2005 21:39
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    23.10.2005 01:46
  • Marek Thun
    Marek Thun
    celkem 8 276 bodů
    |
    23.10.2005 05:42
  • Jan Veber
    Jan Veber
    celkem 72 658 bodů
    |
    23.10.2005 07:58
  • lusa
    lusa
    celkem 52 260 bodů
    |
    23.10.2005 13:43
  • unknown man
    unknown man
    celkem 0 bodů
    |
    23.10.2005 14:13
  • POB
    POB
    celkem 0 bodů
    |
    23.10.2005 15:02

    ooo, to je krasa!!

  • Jiří Pich
    Jiří Pich
    celkem 17 806 bodů
    |
    23.10.2005 15:05

    Pavel Bratršovský: Nejsem žádnej žabař!!!:-)))Ale Tvoje žabičky, ty opravdu můžu:-)

  • Hubert Poláček
    Hubert Poláček
    celkem 88 862 bodů
    |
    24.10.2005 02:39
  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    24.10.2005 07:45
  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    24.10.2005 10:07
  • Jitka Šikutová
    Jitka Šikutová
    celkem 7 250 bodů
    |
    24.10.2005 19:09
  • Eliška Chwalková
    Eliška Chwalková
    celkem 4 603 bodů
    |
    25.10.2005 17:45

    :-)

  • Václav Přibáň
    Václav Přibáň
    celkem 18 367 bodů
    |
    26.10.2005 06:09
  • Lukáš Vacek
    Lukáš Vacek
    celkem 14 303 bodů
    |
    26.10.2005 21:19

    jo.

  • BURZUM
    BURZUM
    celkem 39 058 bodů
    |
    26.10.2005 21:35

    tak tady je to o necem jinem!!!

  • Lenka Holubářová lemur
    Lenka Holubářová lemur
    celkem 5 889 bodů
    |
    05.11.2005 18:13
  • Ingrid Bzenecká
    Ingrid Bzenecká
    celkem 44 695 bodů
    |
    05.11.2005 18:51
  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    05.11.2005 20:18
  • Jan Polášek Dr. Knedlik
    Jan Polášek Dr. Knedlik
    celkem 16 854 bodů
    |
    05.11.2005 22:43

    :: Pěknej 6- ::

  • Dania
    Dania
    celkem 0 bodů
    |
    06.11.2005 22:24

    6++
    krasavec i pred tu vadu na kridle.. opravdu moc pekne a prijemne

  • Veruu B.
    Veruu B.
    celkem 13 731 bodů
    |
    13.11.2005 19:28
  • Oskar Macek
    Oskar Macek
    celkem 33 150 bodů
    |
    30.11.2005 18:52
  • Zdeněk Kučera
    Zdeněk Kučera
    celkem 27 835 bodů
    |
    22.12.2005 01:51
  • thecap
    thecap
    celkem 5 406 bodů
    |
    08.01.2006 17:35
  • JÁN VEREŠ
    JÁN VEREŠ
    celkem 26 208 bodů
    |
    23.01.2006 23:44

    ok

  • Kristýna Krulišová
    Kristýna Krulišová
    celkem 5 717 bodů
    |
    29.01.2006 23:19

    krásnej motýl
    krásná fotka
    :-)

  • Zdeněk Neumann
    Zdeněk Neumann
    celkem 69 460 bodů
    |
    21.02.2006 10:15
  • J n Bieles -
    J n Bieles -
    celkem 9 892 bodů
    |
    26.02.2006 10:19
  • rudo hvizdos
    rudo hvizdos
    celkem 65 298 bodů
    |
    18.08.2006 00:40
  • Tibor Tomasch
    Tibor Tomasch
    celkem 14 889 bodů
    |
    24.08.2006 09:40
  • Roman  Milotínský
    Roman Milotínský
    celkem 22 192 bodů
    |
    02.03.2007 15:13
  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    02.03.2007 15:41
  • Romann
    Romann
    celkem 2 313 bodů
    |
    13.04.2007 13:15

    Pěkná .

  • Revive
    Revive
    celkem 22 787 bodů
    |
    23.03.2008 14:33
  • pavli
    pavli
    celkem 23 074 bodů
    |
    14.04.2008 12:17
  • Pavel Kadeřábek
    Pavel Kadeřábek
    celkem 24 746 bodů
    |
    14.04.2008 12:37

    ....mezi staršími fotkami mám hodně podobnou

  • Chci zrušit profil
    Chci zrušit profil
    celkem 0 bodů
    |
    14.04.2008 12:57
  • Marie Hajná
    Marie Hajná
    celkem 859 bodů
    |
    14.06.2008 21:40

    Pěkné. Není to foceno v tropickém skleníku vedle botanické zahrady v Praze? Mají tam tytéž motýly. Ale je tam moc páry a špatně se tam fotí. Moc se tam zamlžuje objektiv. Přeji pohodový víkend.

  • kvejlend
    kvejlend
    celkem 19 453 bodů
    |
    17.08.2008 17:08
  • HOpla
    HOpla
    celkem 0 bodů
    |
    21.10.2009 14:57
  • Tomáš Košík
    Tomáš Košík
    celkem 2 689 bodů
    |
    03.11.2011 11:41

Další informace

Vloženo: 21. 10. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 255 x
Fotoaparát: Nikon D70

Štítky fotografie

  • makro 35439x
  • příroda 107573x
  • zvířata 55225x

Další fotky autora

  • .:úděl, nebo poslání???:.
  • sv.Petr
  • CREATIVE III
  • .:Prague reflections:.
  • Mezi nebem a zemí
  • Velký třesk......Silvestr 2003
  • Dolomitten twilight
  • Modelka z Alp
  • .:Colours of Norway I:.
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Lesní vůně
  • Ještě jedna hrušková....
  • ...tak jsem se obrátila čelem...
  • Na autě  -15
  • Červené jehnědy
  • Begonie...
  • Našla jsem poslední bledulku....
  • Jen se tak přitulit na sluníčku.
  • co to je?
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.