Sic s drobnou vadou na kráse, přesto však nádherný...
Díky za všechny komentáře!!!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne
good
6+
čistá práce... ;)
5++ peknej:), skoda ty vady na krase...
Fata Morgana vid? :)
!
Jiří ŠILHA: Přesně tak:-)
pekny
super
dobrý jak cip !
Ondřej Hoňka ™: Nerozimim?!
drobná vada je výběr modela, jinak fato samotné je fajn
Lubomír Nývlt: Bohužel nebylo moc z čeho vybírat...
Jirko, tudle jsem tam byl 3hodiny jen abych nachytal ty správné kousky a ve správné kompozici :-) i to prostě patří k usilí fotografa :-)
Lubomír Nývlt: Byl jsem tam dnes...stravil jsem tam 2,5 hod a fakt si to užil...jen motýlů už nebylo moc, hodne vymiraj:-(Bavil jsem se s lidmi co tam byli driv a pry jich bylo mnohem vic...a taky sem ty nejlepsi kousky nemohl vytahnout z rukavy jako prvni...snad se budou libit vic:-)
chm proc to sem davas :-))))))))))))))) to je skoda
7+++ za tu melcinu ostrosti .-)
:) pěknej..
Super úlovok
si ho musel chytat, co? Preto ta drobna vada na krase.. :))
jůůůůůůů pěknej
holt život zanechává šrámy, nejen na křídlech motýlů :-(
pěkná fotka
jirko jak jsi to dokazal vyfotit s 18-70? fakt super:)
kompo!
...přivítal bych ho "čelem" k objektivu a trošku mne ruší pozadí.
Kompozice líbí.Hodnocení 5- až 5
David "Drakchen" Peštuka: Byla to dost fuška...opravdu to není makro objektiv...
6- dal bych přednost malinko ostřejší verzi...
krasnej-to je u Chebu?
Zbyněk Šrédl (Cipis): je to vpražské botanické zahradě...
:-)
6/5
Fotky zo sklenníkov moc nemusím, ale budem sa výnimočne riadiť pravidlom ktoré som čítal od pani Stanislavy Brůhové....že nie je až také dôležité ako fotka vznikla, ale aký je výsledok....moc sa mi to páči...6+++
lidi tam na ně sahají a pak takhle vypadají
Jaroslav Hora (Džarda):jo,jo, to mas pravdu...ale osobne mam v tomto smeru ciste svedomi:-)
Povedené
ooo, to je krasa!!
Pavel Bratršovský: Nejsem žádnej žabař!!!:-)))Ale Tvoje žabičky, ty opravdu můžu:-)
:-)
jo.
tak tady je to o necem jinem!!!
:: Pěknej 6- ::
6++
krasavec i pred tu vadu na kridle.. opravdu moc pekne a prijemne
ok
krásnej motýl
krásná fotka
:-)
Pěkná .
....mezi staršími fotkami mám hodně podobnou
Pěkné. Není to foceno v tropickém skleníku vedle botanické zahrady v Praze? Mají tam tytéž motýly. Ale je tam moc páry a špatně se tam fotí. Moc se tam zamlžuje objektiv. Přeji pohodový víkend.