Kenko 0.7x
za pomoc s rámečkem a vyvážením barev děkuji Petru Dočkalovi
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne :)
no fuuuuuuuuuj:))))))))))))))))))))
pekne....jen si rikam jestli ti to ten petr nepokrivil
uz to tak mel :DD
Pěkná, leč lehce vychýlená.
5++, zda se ze ty brejle fungujou
smí se vůbec na hlavním nádraží fotit?
smí se fotit všude, kde není výslovně zákaz cedulí
Pěkná nádražovka :-)
Ten Petr je,ale šikulka :-)
petr dočkal znamej teoretik:)
Víte, není komunismus!!!může se fotit kdekoliv...kromě
míst s cedulí zákazu.
čistá 6ka :-)
kdo je tady sikula,tak je jen Sipit,ten to fotil:) Ahoj at se dari...
6+
pěkné... Abych taky přispěl do diskuze, já mám pocit že na strategických místech se fotit nesmí - a nádraží mezi ně patří. Myslím že kdybyste si teď fotili vagónky v londýnském metru taky by vás odtamtud hnali :D
5+ fajne
Hmm, dobrá !
technicky pěkně zvládnuté
ty dva lidi mi brani ve vyhledu :))
5+
5+
Fajn
pekne , ciste
..hmm, to by bodlo do kategórie "tajné"..;-)
Děsivá mašina...
líbí, dobrý, pěkná atmosféra
líbí
Pěkné. Co by to udělalo, kdyby se lokomotivě v PC narovnaly svislice?
tady mi nesedí ten odlesk v oknech lokomotivy, použil bych polarizák, ale možná to byl úmysl.
lubi