Jednou takhle na zastavce....
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vtipné
Vtipná momentka
5+
dobré
Jo dobrý
4+ :))))))))))))))))
ale jo , líbí
Vtipné, ten druhý se přezul?
karle? karleeeeee?! :)
:)))
Ořez shora i zdola stál za úvahu. Vtipný titulek.
Přidej kategorii cestování a humor a pošli to Fischerovi :-)
Ty boty...:))))
Dobrý postreh
:)) ty boty! to je skvely
:-)
pobavila :o)
To je dobrý...
dal bych to do kategorie humor! :-)))
...mě napadlo, že si jdou objednat zájezd!!!
;-)
dík za úsměv
:o)
:-)))