Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trochu více místa na pravé straně a pak super :-)
pripdalo mi to lepsi kdyz ten most bude koncit zaroven s okrajem fotky. Ale vedel jsem ze se o tom tady zminite :)
jak čuk
3++
Je to dost dožluta, ale jinak fajn.
zaujímavé
Podobne ako pri tej predoslej. Pacia sa mi farby.