Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
není to úplně špatný, ale buď bych to oříz, nebo přeparkoval levým bokem k objektivu. líbí se mi barvy
dobra fotecka...ale bez dratu a blizsi zaber by to pro reklamu chtelo :)
Ale jo ;-)
hmmm .... líbí ...
Trocha divne na mna posoby kompozicia aku si zvolil. Farby a tonalita sa mi paci.
Tonalitka - ale jo, chtělo by ji rozmotat kola a vyrušit ty dráty.
zaujímavé tónovanie,trochu inú kompozíciu by to chcelo
6+
to se mi libi...