Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dosti tmavé
dobre svetlo ale kompo me nebere
pre mňa tmavé
5- dost tmavé..
tmavy
***
tmavé by nevadilo, ale je to i bez kresby v tmavých částech, vyladit úrovně, lepší asi by byl filtr
...pokud pominu to,že Kuks jsem ani nenašel...tak je fotografie šíleně nekvalitní...a pokud ji srovnáme s ostatními záběry krajin....nelze hodnotik jinak než tři s odřenýma ušima...:)
Dost tmavé
je to strasne tmave, pokud je Kuks hlavnim motivem tak tedy neni moc videt. prijde mi to to i neostre...
Kde je KUKS? Nevidím to baroko...
to mahony: kuks je napravo dole
líbí
Keď spravodlivo hodnotím nie aké to mohlo byť,ale aké to je...
moc tmavé
už to tu zaznělo - hodně tmavé a Kuks se těžko hledá. jinak obloha je pěkná.
-
Tak jsem se těšila na baroko a jediné co vidím je asi lešení.
opravdu dost tmavé..takové nicneříkající
dobre ale hodne tmave....:)