Na Pražském Hradě probíhá výstava fotografií z Bitvy o Británii nazvaná "Hrdinové albionu." Zajímá mě váš názor na fotgrafii. V sérii následuje druhá fotka už jen s klučinou.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ale jo, jen mi nesedí moc to natočení....
me jo :) .. takhle jsem to chtel
furt nechapem - kde je myslienka?
coze? kde je myslenka? :))
tohle se mi libi moc,.. ale ta druha vubec..
Dobrý..
no tak TAHLE je teda podle mě fakt vynikající!! ...úžasně nadčasový... no prostě FOTKA
...ale tu druhou furt nějak nemůžu... přečíst... už z toho začínám mít mindrák:-/
;-)
to je dobry :) ja to dal jen tak abych zjistil nazory...me se taky vic libi tahle
to Alice: Diky, od tebe si toho hodne cenim.
vdaka tejto mi doslo, co je na tej druhej .. chyba tu moznost robit prezantacie, kde si clovek pozrie seriu fotiek naraz
...no, když mi ten náklon dost vadí, nejen tady obecně, asi prostě nechápu, co se tím autoři snaží naznačit, obsahově se mi to dost zamlouvá...
to Milan: autor se tím náklonem nesnazi nic naznacit, autor se jen snazil dostat vsechny veci co chtel do jednoho obdelniku :)
bezvadná
...aha, no nicméně když pootočím hlavu, mám z toho lepší dojem...:o)
mám rád věci "nakřivo". kap
6+
ten náklon je divnej
jo
pekne...
tahle je supr
tohle se mi moc líbí
Čím mne zaujala? Především svojí nadčasovostí. Jeden se probírá životem a druhý má chuť na zmrzlinu.)P