Vsem kdo navstivi sever Španělska (Baskicko) doporučuji. Náramně fotogenická stavba.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
1-odlesky
2-ostre hrany
zaujimave
kov sa mi veľmi páči 6
wow ...
fantastické múzeum, odporúčam návštevu pretože zvnútra je táto stavba tiež zaujímavá...
btw, ešte ten kvetinový pes stojí pred múzeom? :))
a čo hovoríš na Bilbobusy? :)
Michaela: Pes stohí, Bilbobusy mam taky, docela jsme se tomu nasmali :)
je to príjemné mestečko... :) mám naň pekné spomienky a tvoje fotky mi ich oživili... vďaka
velmi prijemne!
Vypadá fakt zajímavě...