... dívá se na řeku, a přemýšlí, co asi dělá jeho milá, tam na druhém břehu...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6++ i když holuby ze srdce nesnáším, tohle je fakt krásná fotka - nemám co doda
A navíc takhle po ránu mě ten tvůj holub romantik naladil na zajímavou vlnu :)
:)
marquet: :)
má navíc bezva výraz
Pěkný
ja taky holuby nesnasim, ale kdyz na to prijde, clovek zjisti ,ze jsou docela fotogenicky ... :)
:)
povedený záběr
5-6
velmi slusne foto, moc libi. Takovej romantickej a zasnenej pohled ... ze by prave utopil tchyni? :)
Já holuby můžu ... hlavně poštovní. Ty mají aspoň něco v makovici.
pekny kusok:))
:))
úha
Milan S. : :)
6/6:-))
5/5
5+
je to moc zozadu a celkove ma to moc nezaujalo
Paráda! Bezva kukuč... a jak nádherně ten holoubek ladí s hladinou...
:)
nice
5+
6++ moc pěkné
hahaaa
+ za názov :-)
Prdlajs, přemejšlí jestli má shánět něco xnědku hned nebo až za chvíli.
povedl se
paráda
:-)
6+ líbí
:-) dobrý název
5+ ..... :o)
Koment :)
nesranduj, ved vidim, ze to ide
:o))
no nevím, spíš má vyvalený pohled typu "týýýý vole to je hloubka..." ;;)
:-) 5+