Vyšehrad, kostel svatého Petra a Pavla.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Povedená :-)
pěkný barvičky
myslím, že i architektura se dá fotit tak, aby něco říkala...
nelíbí kompo
Jako dokumentární fotka pěkné :)
5-
6/6
je to dost sede, barvy jak stokrat vyprane a bez nijake invence.. tudiz dobra s vyhradami ;)
muzes skouknout mou variantu druhych dveri: http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&gal=photo&rp=51333
nejlepsi na tom je, ze ja jsem napoprve vystavil velmi podobne nedotahlou upravou a kdyz jsem vcera videl toto, tak ve mne hrklo :)) pak jsem si vsimnul, ze tam chybi kluk a je to ten druhy portal :)
líbí