Pro mě těžká volba, zda barva, nebo nebo bw, mám je ráda obě ...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nedivím se Ti, - ale o jedno procento bych dal bw. Proč? Barevná je spíš informativní, taková pohodová klasika, kdežto černobílá přidává i emoci, jakoby z filmu o domu, kde se bude odehrávat nějaké drama...a taky výborný převod... ;-)
ČB...TROCHU VÍC.
Eli, za mne barva....hezký den..
Aj ja mám radšej farbu
Díky, vnímám to podobně jako ty :-)
Souhlas se Sysho
Obě jsou fajn, ale čb se mi líbí víc.
"Nedivím se Ti, - ale o jedno procento bych dal bw. Proč? Barevná je spíš..." - zobrazit celý komentář