na Perlové louce
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Čb. mne přijde tajemnější.
to se mi líbí hodně.... a čb je opravdu tady lepší!
Jednoznačně BW a parádní snímek
Obě pěkné
Popřemýšlel jsi velmi správně, ten poutník časem v čb je skutečně vynikající... ;-)
Skvělý snímek...ten bych ráda vyfotila:)
Čistě z mého osobního hlediska není lepší ani jedna. Tedy jsou dobré obě.
Jde spíš o to jak celkově snímek pocitově působí v barvě a jak v BW.
Na barevné je jemnější ta orosená tráva a modré nebe dělá fotku takovou optimističtější.
BW naopak vyznívá celkové dramatičtěji a chmurněji. Vnímám z ní mnohem víc celkovou opuštěnost kráčející postavy.
+* a +