Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Doběhl do cíle...;-)
:-)
:-)
A dál už ani krok...
:-)
Představuji si ji v čb verzi :-)
čb verzi jsem nezkoušela, ale mohu to zkusit alespoň pro zajímavost
Ani adidas není věčná i když vypadá ještě docela zachovale. Dobrý nález.
"Představuji si ji v čb verzi :-)..." - zobrazit celý komentář