To je velká tragédie. Je mi z toho pořád smutno.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fajn, v té fotce jsou i emoce
Ano, budeme ještě dlouho vzpomínat...
mně taky
Je, a dlouho bude člověku smutno při vzpomínce. Mrazení.
Ale fotka chtěla trochu srovnat, nevadí mi náklon u toho pomníku, ale náklon pozadí.
Smutné čtení.
Smutné čtení, ale nemuselo se to stát.
Smutné čítanie...