Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
A že to byla dobrá akce! Moc fajn fotka... ;-)
"A že to byla dobrá akce! Moc fajn fotka... ;-)..." - zobrazit celý komentář
Měl jsem obavu o počasí a nakonec úplně super: modrá obloha, mraky a slunce za zády. Dík :-)
Pěkné
"A že to byla dobrá akce! Moc fajn fotka... ;-)..." - zobrazit celý komentář