Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
toto mě moc neoslovilo bohužel
za mě nic, promiň
"za mě nic, promiň..." - zobrazit celý komentář
Neomlouvej se přeci, každý den není posvícení
těžko vybírat, mně se obecně nechci říct líbí (to zní blbě) ale jsou výborné a poučené
"za mě nic, promiň..." - zobrazit celý komentář