Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tobě ten náklon nevadí?
a kdyz se divas na mrakodrap, vidis rovne linie?
"a kdyz se divas na mrakodrap, vidis rovne linie?..." - zobrazit celý komentář
Tady nejde o mrakodrap, ale o šikmou zem, na které člověk stojí - tu kdybys srovnal, neřekl bych ani "ń"... ;-)
ten odraz je tam super a chtěl bych vidět barvu.
Náklony v pohodě, důležitá je jen ta jedna zeď uprostřed.
Chlapík i s odrazem je tam fajn.
Líbí se mi linie vpravo, odlesk postavy. Pěkné.
"Tobě ten náklon nevadí?..." - zobrazit celý komentář