Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ostrost a přapaly...:-/
povedal by som, že je te preexponované (alebo bolo príliš ostré svetlo), a ten nosorožec tiež nemusel byť (čiastočne) skrytý za rožkom.
Ale moment zachytený pekne.
s tim nosorožcem sem nic udělat nemohl.
žiravka nemá chybu.Ale chtělo by jí vyříznout,udělat její portrét,pak by to bylo perfektní.Zaní dávám 5++
sluníčko tomu dalo na frak...
moment pěknej:o)
beriem ako momentku :o)
souhlas s martinem
take souhlasim s Martinem
ona je to momentka,takze za tu chvily co vyplazovala jazyk jsem nic nestihl nastavit
dobrý,ale světla bylo moc
:-}
bezva