Tuhle fotku sem dávám jen na zkoušku,nevím jestli je dobrá,atak potřebudu poradit.Když mě řeknete,že je špatná,tak ji smažu.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+ ten náklon:-/
nic nemaž
je dobrá
padá doľava. pokračuj
nepadá,ono je to tam mírně do kopce
není nejhorší :)
pada a je docela znat vetsi komprese nad lesem ...
jinak fajn zaber ...
4/3 chce to vylepsit kompo a ,vyrovnat horizont...
Chulian: prepáč, ale neverím; aj mraky sú do kopca?:-)
Vážně?No tak to asi bude pravda.Omlouvám se!
no vypadá to jak z pohádky, ale to jen díky přesaturovaným barvám - drž se spíš reality než aby si na fotce dělal takový experimenty
Jo,děkuji všem.Já s tim skoro nic nedělám,žádnej dobrej program nemám,tak si musím vystačit s Microsoft Photo Editorem.
nič nemaž,... rámik by som dala trochu jemnejší, a mne sa zdá,že klasy sú trochu preostrené
zkus nejakej jinej program na upravu, zrejme hodne velka komprese. je to videt a kazi to dojem z fotky. Jinak se mi ani moc nelibi kompozice.srry
Jo,dalo by se tam hodně vylepšit.Koneckonců fotil jsem to v létě a do té doby jsem se snad něčemu přiučil(díky vám).Příště se budu řídit vašimi radami.
mně se to líbí, potěšilo....
zaber více klasů, vyber si něčím dominantní klas a zaostři na něj a dej jej do zlatého řezu, oblohu nech jen v 1/3 fotky
vše řečeno
foto je super, ale ten CIERNO BIELY RAMCEK narusa celu kompoziciu
dobrá
...když mně řeknete,že je špatná,tak ji smažu...
Mě, pane Chuliane, nezastrašíte. Právě jsem požádal orgány činné v trestním řízení, aby konaly.
§ 235 Vydírání
Kdo jiného pohrůžkou těžké újmy nutí, aby něco konal, opominul nebo trpěl, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta...
4++++, něco mi tam chybí(kompozičně), ale nevim co, jinak pěkný nebe a celková kompo taky výborná
jo je pravda že to je kapánek nahlý ale jinak je to jak z časopisu takže super :-)