Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5-
vypadá jak z Vinnetua:)
3+
Krásné vody Adršpachu :-))
Celkem povedená fotografie.Ale něco mi tam chybí.
Ahoj máš to hezké
5-
5+1 TEN BODÍK JE ZA KOMENTÁŘ "TAŤKOVI"
trochu neostré
asi bych udelal výřez skály a jezera ,ale má to něco do sebe
4+
pěkné místo, jen je to příliš chaotické... možná by pomohl jiný úhel pohledu...