Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
No jako... včera jsem povlékla nové povlečení. Několik let jsem hledala vhodný vzor. Ale tohle bych brala hned, kdyby na mě na e-shopu vyskočilo...
Příjemné pokoukání pro oči. Škoda těch dotyků nahoře.
bez dotyků vymřeme :))
"No jako... včera jsem povlékla nové povlečení. Několik let jsem hledala..." - zobrazit celý komentář
mohla jsi objednat u mě
"bez dotyků vymřeme :))..." - zobrazit celý komentář
Bod navíc za tento geniální výrok! ;-) A vskutku - jako vzor na povlečení je to krásné, - mohl bys být z fleku návrhářem, designérem...;-)
"Příjemné pokoukání pro oči. Škoda těch dotyků nahoře...." - zobrazit celý komentář