Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ona krajina nemusí být vždy barevná, tady to je jasný důkaz, že i černobílá verze horám sluší... ;-)
díky jeníku, Vilda Heckel můj vzor
"díky jeníku, Vilda Heckel můj vzor..." - zobrazit celý komentář
Ten předběhl dobu a tak trochu se vysmíval krajinářům, jistěže v dobrém... ;-)
přiznám se bez mučení, že osobně dávám přednost barvě... tady mě pobavil ten malý "pšouk" nad vrcholem :-) 5+1
Pěkné
"Ona krajina nemusí být vždy barevná, tady to je jasný důkaz, že i černobílá..." - zobrazit celý komentář