Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to nema chybu
rámeček bych asi nemusel, ale to, co je v něm je fajn:-)
6/6
úúúžasný :o) ... to má s tebou, ne ?
hezké
6++
sorry ale me to neda ... k tomu ramecku ... videl jsi nekdy film ? :))
6-
když odpustím ten rámeček
6+ .... SUPER..... :o)
(když si odmyslím ten rámeček)
6+
5++
super