35m pod mořem
pozadí je skutečné!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vitaj. fotocka pekna, len farby su nevyrazne a je to cele dost zasumene.
už máš doma kapra? btw: ja aj kategória podvodné foto
Mně se to celkem líbí. Možná bych viděl jen trošku moc místa přer tlamkou ve srovnání s tím málem za ocasem. Jinak fakt dobrý.
no nic moc na to co mas za fotky ale ja vim ze ty to jen zkousis, jo ramecek nic moc :)))))
vítej
jo a vitej :)
Vítej - 4+1
Vítej, pěkné, ale nemohu se zbavit silného dojmu, že pozadí je uměle doděláno (ryba vyříynuta z obrazu). Na uvítanou 5 :-)
Dal bych sem tu fotku menší a ušetřenou velikost bych přesunul do menší komprese. Po scanu je potřeba fotku doostřit. Jinak viz. ostatní :o)
dobry zaber
Líbí jak je!
Ta hlava je perfektni, to je fakt parada. Ale taky mam pocit, ze to pozadi je nejake divne...
5+1 na privitanie
Vypadá dost strašidelně, zejména barevnost okolo huby :-) nevím, jaké jsou tam dole světelné podmínky, nasvícená byla asi nějakou lampou, že ? Celkově se mi to líbí...
super . 35 m pod vodou !
Řekl bych, že spíš než tajemná je hrozivá. Bojim, bojim :)
dobré
vyzerá dosť hrozivo :) ... vitaj
Jo, dobry!
4+1...Vítej!!!
AHOJ
5+1 ahoj
Jako Slavo Tuček...
Zdravím..5+1
Na 35 m pod vodou dobry zaber.Paci sa mi.
pane karle, nějakej delfínek by tam nebyl ? ddd
Nie je ten SUM sposobeny filtrom v PS?
4++