Poslední ze série dovolenkových fotek z letošní dovolené. Příště už bude něco z krajiny české.:-)) Přeji příjemný den a předem děkuji za komentáře a bodíky.
A neříkejte mi že to je moc světlé či tmavé.:-))) Ted už to musí být akorát..:-))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mě se to líbí...hezké :-)
Jane .... hory a skaly to je neco pro mne ... dobra volba kompozice ... jenom proc zase (WB) ? Barva dle meho nazoru by byla atraktivnejsí !
...
Krásné :) S kompozicí souhlasím s M.M, ale s barvou zase ne :) V černobílé je to paráda ;)
Marian Matta: Vybíral jsme mezi barvou a bw a jednoznačně vyhrála bw. Nedokážu přesně popsat důvod, ale k této sérii mi přijde jako jedninné možné provedení a to v bw.
+
5++
5+
taky bych se priklonil k barvě, s dobrou barvou sněhu. 5,49 jinak dobry
Pekne.Trochu preostrene.
o.k.
Je to moc světlé či tmavé .)))))) teď nevím :))) musím si vybrat :)))
ale jo...
mam aj ine verzie....poslem inokedy
ahoj
líbí
dost dobré, ale sám bych tam nelezl. :))
To by ti mohlo stačit néééé...:-))
hory miluji ,to je nádhera
Paráda!
Nosievas do hor aj ten obrovky stativ? MA 055. Ja som ho chcel tiez, ale nakoniec som kupil iba MA 190. To sa este da uniest na pleciach
nadhera
dobré ale také mám raději barevné
až mrazí
5+ moc pěkné, ale něco mi tu schází...nevím co, ale něco jo
pěkné
Je škoda, že jsi nevyužil celou BW stupnici (dle histogramu máš 0-226), celkově pak pěkný snímek vyzní do šeda.
nádherná atmosféra
mám dojem že č.b. varianta bola len náhradná
pekna atmosfera
BW a hory...skvělá kombinace:- )
5+ no prosím :) mám rád takové dramatické světlo..
hmmm...!!!
libi
tato je pekna, mam rada fotky s hmlou a mrakmi :)
tieto čb dramatické hory pôsobia ešte monumentálnejšie - drsno - great !
DOBRE
libi