pokus o high key
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
podle mě OK
Moc pěkný.
Tyhle mám rád :-)
Zajímavá
na mě ten vršek moc světlý...
Pěkná, vršek bych asi ořízla...
asi jsem jediný kdo to neví, kromě high key, jak se takovýhle fotky dělaj?
1-2
příjemná
prima
hezky