Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
barvy jsou hodně divoký a není to ostré.
kontrastní ale ok
barvičky mi příjdou až moc vytažený, jinak fajn
Trošku mi chybí ostrost
:)
jak z knížky pro děti - moc hezké! Možná doostřit při zmenšování.
Trošku neostré, ale originální.
vyborne
Díky moc za pochvalu.Jak se ti líbilo v Africe?
Nějak jí zaniká obličej.
to je záběr
4/5