opět olympus c-460 (proč není v nabídce fotoaparátů, když tam je i varianta s 3Mpix c-360?)
Jen takovej pokus.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompozice se mi moc líbí. má to jakýsi nádoj.....bohužel ale nemůžu souhlasit stím červeným nádechem. je to asi otázka vkusu
Vladimír Doležel: děkuju za názor, chtěla jsem dát BW nebo sépii, ale když už jsem to dala i do kategorie ženské kouzlo, nějak se mi ta růžovo-fialová k ženám hodí ;o)
nespadnou?
Nesedí mi tónování
barvy...jinak na Letné je občas moc pěkné pokoukání na Prahu...:-)
:: Obloha je moc světlá. ::
sorry, ta uprava mne nenadchla...
Proč ne? Experiment.. ;-)
Námět dobrý, ale nevím s tím tónováním. Ale jo. :-)
skvělý
obloha
fajn, pekné, zaujímavé :)
obloha je schválně bez barvy, jen mi teď došlo, že by možná bylo lepší vynechat rámeček a jinak jí nechat přesně v tý podobě jako je tady. Jakože takovej abstraktní rámeček a přechod bílýho nebe do pomyslného rámečku :o)
4+
hmmm.... toto ma docela zaujalo... 5++
sakra, toto sa mi paci, fajnove.
5++
zaujímavé foto
mě se to líbí
Docela dobré...
Tohle se mi nějakým způsobem líbí! Ale v BW by to asi mnozí ocenili více... Hodně zdaru!