Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mě by stačilo méně oblohy
6++++
Skusil by som lokalne mierne zvysit kontrast oblohy.
Atmo super, ale celkově 4++.
Čoveče, tt, nevím - zkoušela jsem to, ale když zvýrazním oblohu, zmizí mi z pocitu z fotky ten krásnej dojem souladu kompozice hor a stímu na zemi. Prostě pak je ta obloha moc dominantní a přetluče všechno.
Trošku mi vadí akorát tvrdost v podání těch stromů - nevím, nakolik je to světelem, přeostřením nebo kompresí, nebo kombinací toho všeho.
rulisa
Vsak vravim ze mierne... :-)
Přisytila jsem jen posunem střední polohy na histogramu, cca na 0,95.
Trochu mi taha oci ten tmavy hreben nalavo, ale inak prijemna scena vdaka krasnemu svetlu ;)
+
fajn
prijemna
pěkná nálada, přizoomaval bych..
fajn
pěkné to máš, to ale víš!! červená tečka zůstává??
vyborny krajinarsky podminky, tady clovek ma vecne akorat oparno.