Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nádherný kukadla
Mile B-)
4+
:-) líbí
krásný dítko a krásný oči :)
líbí
jj :o)
dobré foto, príma odraz v zreničkách
nice eyes :)
:)
krásný kluk i pohled!!
to Zdenek: je to baba, ale ked su tie decka take mrnave, tak sa to da malokedy rozpoznat, hlavne ked su este bez vlasov, ja by som si tiez nebola ista, ale kedze je moja, tak si ista som.
:-))
:)
Krasne oci
:)