Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vyborna atmosfera
6-
++
4+
Kasna
fakt dobre
super:)
Foto líbí, jen mi vadí dotek na obzoru.
+++
minuly vikend jsem presne tudy sel,ale uz tam byl snih,dobre BW
super atmo.. 6-
pekne
Skvělá atmosféra
pocasi a kriz se skvele doplnuji..libi se mi to!!
pěkné
moc pěkná
Hezká!