Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
příjemný pocit sálá z té fotky
trosku priostrit a mozna jemnou bilou linku do ramecku, aby se oddelila prilis tmava spodni cast. :)
4+
krásný...
dobrá
4+
Příjemná atmo..
fajn
Jo!
pekné , emotivne
5+
5+
5++
povedená
fajn
hezký
pekné
:o)
5-
6++
líbí :-)5+
myslím, že chybí trošku ostrost, jinak pěkné
Pěkný, jinak bych to orámoval. 5++