... a okolo len lúky a lesy
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je to zajímavé ... ale dole trochu moc? ... no asi to byl záměr (okolo jen louky a lesy)
pozitivne
S tím zeleným spodkem to je dobré,líbí
super
hezke , ani se mi to nevejde na display jak je to velky :-)
Pekné ako vždy
krasa
jo!
:o)
5++
líbí
dole si to mohol trocha viac zrezat
Peter Duchovič:
Naschvál som tam nechal veľa prázdneho priestoru, aby som zdôraznil tú samotu okolo.
okej :o)
kde ste to boli fotit ?
Peter Duchovič:
Na lúkach pri Kšinnej.
:)