Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
fakt nelíbí
veĺmi zvláštna foto,ale dobrá.
Barvy a mraky super, ale v popředí je docela chaos.
tak 4
kompo není dobré
Místo zajímavé, ale ta přední část je už dost chaotická a celkově je to dost tmavé...
atmosfera super, ale kompozice a tak nekde mimo..
páči sa mi, za tohto svetla je to skoro tajomné