Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
to popredie ee, farby ako tak fajn
škoda neostrosti
skoda
škoda kvality
Ahoj! Mne sa to páči....
skoda TK
pohodová
tady snad jen tk..jinak ok
Trošku neostra
trošku mdlá obloha, ale inak zaujalo ... tá inverzka je fajn :o)!