3.10.2007 - Sydney
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
klasika
3/4...myslim ze sis nevybral dobre misto nanafoceni opery a svetelne nic moc
Snažím se oprostit od vlivu exotičnosti a tak si říkám - jak by asi dopadla podobná fotografie nočního Národního divadla ?