Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
zaujímavé. Žena s hákom(:
je to fajn Petře... jen ta useklá ruka, černý rámeček tvoří dojem prostoru fotky a najednou tam končí...
fajn
hezké
líbí
[Chiki]: mas pravdu, ten cierny ramik tomu na pravej strane moc nepomohol ale za na lavej je dobry ne? :))
pěkné
jen ty ruce se nepovedly
dal bych za sedm,nebýt té ruky...atmo je supeer
nechcel som ist dalej nej, chcel som vacsi detail, preto su ruky take ake su
mne to príde ako nevhodne svetlo na tento druh fotky,tvári sa to mäkko tonalne,pričom je to plne tienov a flakov či na krku,tričku a tvári. To triko sa tvári dosti spinavo :) vlnka pekne,ale inak mi to nic nevraví
Iggy: no co narocny si :)
ano vlevo je fajn, ale když si tam představím nějakou prosklenou industriální stěnu tak jásám víc ;)
mas s nou uz aj lepsie fotky, som ovplyvnený lebo som videl podla mna lepsie, ta seknuta ruka mi dost udrela do oci, nepaci sa mi to
jj :o)
Marek Horváth: toto je interier a moje zatial nedoladene svetlo, exterier sa myslim, ze ovela viac vydaril, sak mozno dam aj tie
fajn:)
nejak sa neviem zmierit s tym ze nema ruky
mně se moc líbí spuštěný pramínek, stejně jako ruce za zády a sklopený zrak...má to něco do sebe
fajna fotečka,ale ta useklá ruka mi docela vadí...
5+
moc fajn
Souhlasím s Iggym. A že je náročný? No to bychom snad měli být všichni, ne? Kór, když se snažíme fotit jinak než rodinu na sluníčku.
5+ pekna atmo
Taffey: samozrejme aj ja suhlasim byt hlavne na svoje fotky narocny, preto to za cas zmazem a pojdem to odfotit znovu s celymi rukami a zmakcenym svetlom.
trosku mi nesedi ukoncenie pravej strany...ale inak....PARADA
mne sa fotka velmi páči, ani useknuté ruky mi tu neprekážajú
Na první pohled se mi líbí to zpracování. Ale po chvilce koukání objevuju ty detaily (např. ruce). Škoda toho.
Zdravím
OSTROST..AKO SI SPOKOJNY SO SKLOM?
ma to naladu a potencial jak sfina.. za foto5+1za naladu..
+++
Ako sme viedli debatu na icq tak nebudem sa zbytočne rozpisovať aj sem a písať to isté. Názor platí. Stále za príjemné pozitívum považujem priamienok vlasov ktorý jej lemuje tvár. Tento prvok žeriem...
nádherná fotka
je nadherna..
Pěkná,trochu mi vadí ta useknutá ruka,ale jinak pěkné :-)
5++
pěkné....
Nejsem zanlec portrétů a tak pouze říkám, že se mi nelíbí ruce. Zadní je jako by k tělu vůbec nepatřila...přední je jen kousek. Parádní jsou vlasy zvláště pak ten pramínek....