Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kříž dole, těsná kompozice a navíc drzej pták... mi trochu kazí zážitek
super, ale kříž dole mi také vadí, drzí pták je naopak ok - kdyby byl ostřejší
Nevidim drzeho ptaka :) Vystupek na pravem kulu neni ptak ;)
jsem si řikal, že to může být i matoucí pahýl ;o)
Ale je fakt ze to vypada jako "drzy" ptak :)
hehe "drzý" pardóón (jdu si odříkat vyjmenovaná slova. 2 krát, to mám za tu spisovnost :-))
ani kriz ani drzi ftak(alebo matuci vystupok) mi tam nevadia.
Vidi sa mi to dobre, trochu to pada do lava
Co se Ti to dostalo tam dole do záběru?
Jinak dost nevýrazná obloha, chtělo to polarizák.
5++ Mně se to líbí, jen mi to přijde málo ostré
Netusim co to muze byt (ten kriz) :O
Líbí se mi to a moc:-)
Zajímavé
Ostrost
škoda kvality a náklonu
hezký, pár už zmíněnejch chybiček tam je 5++
libi:-)
líbí též...
Pěkný.
velmi pekne, doladit ty detaily s ostrosti a krizkem dole, bylo by to vic nez super!
zajímavé ,škoda neostrosti dřeva.
Neostré
v náhledu to vypadalo supr, tady ale se mi nelíbí ta neostrost, fragmenty kolem kůlů (zbytecne moc velká komprese). Ten kříž bych vyretušoval, ruší tam
asi bych orezao ten odraz krize
jo dřevo mám rád, škoda jen toho křížku dole a trochu bych to doostřil jinak moc pěkné
křížek ruší,kvalita nic moc,možná moc komprese,jinak pěkné
hezke
Příjemné
Asi jsem ten krizek mohl usmiknout, ale pripadalo by me to potom dost na tesno. Komprese je moc :( priste ;)
Už tu všechno padlo...
Kříž je tam hodně rušivý element
takovou fotku bych chtel mit
Působivé.
5, pocitovo 6
5+
krásná fotka! - stálo by za to vyretušovat ten křížek...
5++
kříž dole je odčeho?...škoda....jinak pěkný nápad a pěkné místo...
Netusim od ceho je ten kriz. Ani si nevzpominam ze by tam naky byl
paci .. ten krizik dole je kompozicny plan? :)
co to je dole za kříž?
křížek, komprese - ale jinak moc pěkný námět, originální, líbí
Mám taky A80,ale fotky se mi zdají rozostřený, co se týká krajin tady vidím že A 80 zaostřovat umí.
dobré, kříž mi nevadí :-)
libi, krizek vyretusovat - do te vody sis lehl? :)
škoda techniky...
Kresba je trochu nejasná, asi to mohlo být trochu ostřejší. Jinak se mi to moc líbí
moc se mi to libi
fajn
:o)
nedavno som tu viddel podobne otocene, tie boli lepsie aj TK