Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mě se to líbí, zvláště když uvážím, že A80 je kompakt.
já na tom nic špatnýho nevidim
Tiež mam ten fotak, ani svetlo nebolo idealne.Lubi sa mi.
parádní,jak jsi to fotil?Mám taky A80,já měl štěstí,že seděla celkem dlouho,použil jsem ruční ostření na zkoušku,ale celou jsem nezaostřil
Taky sedela docela dost dlouho takze jsem udelal vice fotek. Rucni ostreni, ISO 50, 1/250, F2.8. Orez
zkusím makro předsádku,zkušenosti dám vědět
:) je dobrá