Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mám rád tyhle západofky ... jen ten strom v levo dole to trochu ruší
Taky mam rad zapadofky :-) Jen bych ji dulelal sirokouhlou. To je ale vec nazoru :-))
musela jsem se ve tmě rozkoukat :, ale odrsaz pěkný je, i travina
odraz
Pěkná západofka ....
líbí