Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne foto - snad trochu preostrene
skoda, ze nie je vacsie
Škoda tieňov v ĽDR.
5+, prijemna, uz aby bylo teplo :)
hrátky se stíny mne baví
mam rad stinohry, ale tato se mi moc nelibi... je to krapanek preostreno... BW by mi sedla lepe... mozna i krapanek vetsi...
5-
cestou z JZD?
pekny stin
Příjemné
trošku přeostřené, ale pěkné foto jinak :)
hezká stínohra :)