Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4++. kdyby tam nebylo to prasatko od slunicka, a byla rizla obloha, dam 6
Děkuji za hodnocení všem, a obzvlášť Zuzce...potěší to:)
paprsky fajn, ten odlesk nepůsobí dobře
3+, ty prasátka
no skoda, neni to zvladnute...proti Slnku sa foti tazko
Toho reflexu od slunce je škoda, jinak docela dobré...
Posunut pohlad smerom dole, aby bolo viac cesty a menej nezaujimavej oblohy, priblizne tak, aby slnieco bolo kusok pod vrchnym okrajom, dat si pozor, aby tam neboli rusive vecicky ako napriklad ten tmavy flak vlavo, a bude to dobra fotka. A ani bordel, ktory robi svetlo na sosovkach, tej fotke neublizi. ;-)
nebýt slnskvrn, dám víc. Dobré.
něco tam nepatří,celkově zašedlé