Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4++
5-
Tohle asi tvoje nejlepší fotka =)
hmmm dobrá prácička.
hezká barva, super kapky, jen ta kompozice mi moc nesedí :)
výborná fotka s nepovedeným ořezem
nesedí mi LHR a LDR
5+ fotka dobrá, len tá ruža ti už nejak usychá :))
pro mně fajn sám to nesvedu lépe
:o)
4+
... veľmi pekná...