Ve školní soutěži (téma Modrá) se celkem líbila, tak by mě zajímal i váš názor...
Přepaly mě mrzí, ale nedalo se jim nijak zabránit, byl to docela prapodivný experiment a jsem ráda, že vyšel alespoň takto.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zaujímavé
parada
zaujimave...
zaujala
líbí hodně
zajímavé...
prima
Originalita 7, technické provedení 5.
Zaujala :-)
Mně se moc líbí. Fakt zajímavé
5++
+ za nápad
paci sa
pekna co dodat
Jej na Nikonek výkon taky jsem ho měl....