Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tk, kompo
Mě to přijde přeostřené,aspoň v těch stromech...
kontrast oblohy,..
celkom dobry zaklad, len nie tak silnu kopresiu a pohrat sa s farbami
trochu divné zašlé barvy
Kompo mi nesedi, obloha je rastrovana (male stvorceky) a prechod medzi krikmi a oblohou/mrakmi je desny (v pravej casti - kriky). Vacsinou takyto efekt nastava pri eliminacii sumu, ked hrany potom nie su zachovane. A vidiet to aj na tych piatich klaskoch v lavej casti (1 sam + 4 pri sebe). Treba popracovat na cite. Vela zdaru a nevzdavaj to.