je mi 12
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ach jaj....
mobil?
12 ne 12,
TK fotky je naozaj o ničom.
Skús nájsť v okolí nejaký FK, myslím, že Ti poradia.
Ak teda máš foťák a nie nejaký shit mobil, lebo tým sa to asi lepšie nafotiť nedá.
Pokus se nejprve zmenšit fotku na správnou velikost. Až ji vložíš na FA, uvidíš ji, tak jak ji budou vidět všichni. Kdyby se ti nelíbila, můžeš dát beztrestně zpět a zkoušet po úpravě znovu. Vydrž.
vybrala sis pěkný místo na focení..myslím,že nejvíc ti to pokazilo to zmenšení,tak to zkus znovu..uvidíš..
technická kvalita je hrozná a i kdyby ta fotka byla sebelepší ..takhle to nikdo nepozná