Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Dnes značně pomalé, po odkliknutí musím koukat jestli "se nahoře na liště točí" a čekat, jinak bych odeslala koment několikrát místo jednou...
Zdravím všechny, moc děkuji za Vaše reakce. Spojím se s webmasterem a pokusíme se tento problém neprodleně odstranit.
Přeji hezký zbytek týdne, Adam
Dnes to bylo extrémně pomalé. To bude rychlá smrt FA?
Včera a předvčírem fajn, dneska pomalé... nemáme tu taky ty Číňany?
Je nějaká šance na zlepšení?! Měsíc od adminovy reakce a opět žádná změna.
"Je nějaká šance na zlepšení?! Měsíc od adminovy reakce a opět žádná změna...." - zobrazit celý komentář
...a tento problém je tu už více než rok... ještě že mi fa už nežere tolik času a až tak moc mě to tím pádem... nežere...
uz neco udelejte s tema strankama !!!! treba se na to vykaslete a celej FO zruste .. tohle je uplne hrozny v jak strasnem technickem stavu FO je .. dneska zase otres
Zkoušel jsem testy webu a tady jsou výsledeky :
https://pagespeed.web.dev/analysis/https-www-fotoaparat-cz/qegjph2n7y?hl=cs&form_factor=desktop https://pagespeed.cz/app/r/0245972a0c7b?formFactor=desktop
"Zkoušel jsem testy webu a tady jsou výsledeky : https://pagespeed.web.dev..." - zobrazit celý komentář
Se zájmem jsem si prohlédla, díky ti :)
Ještě stránky FA žijí nebo už jsou po smrti?
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).
Dnes značně pomalé, po odkliknutí musím koukat jestli "se nahoře na liště točí" a čekat, jinak bych odeslala koment několikrát místo jednou...
Zdravím všechny, moc děkuji za Vaše reakce. Spojím se s webmasterem a pokusíme se tento problém neprodleně odstranit.
Přeji hezký zbytek týdne,
Adam
Dnes to bylo extrémně pomalé. To bude rychlá smrt FA?
Včera a předvčírem fajn, dneska pomalé... nemáme tu taky ty Číňany?
Je nějaká šance na zlepšení?! Měsíc od adminovy reakce a opět žádná změna.
"Je nějaká šance na zlepšení?! Měsíc od adminovy reakce a opět žádná změna...." - zobrazit celý komentář
...a tento problém je tu už více než rok... ještě že mi fa už nežere tolik času a až tak moc mě to tím pádem... nežere...
uz neco udelejte s tema strankama !!!! treba se na to vykaslete a celej FO zruste .. tohle je uplne hrozny v jak strasnem technickem stavu FO je .. dneska zase otres
Zkoušel jsem testy webu a tady jsou výsledeky :
https://pagespeed.web.dev/analysis/https-www-fotoaparat-cz/qegjph2n7y?hl=cs&form_factor=desktop
https://pagespeed.cz/app/r/0245972a0c7b?formFactor=desktop
"Zkoušel jsem testy webu a tady jsou výsledeky : https://pagespeed.web.dev..." - zobrazit celý komentář
Se zájmem jsem si prohlédla, díky ti :)
Ještě stránky FA žijí nebo už jsou po smrti?
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).