Téma dne "RYTMUS ULICE" - čtvrtek 3.11.

• Tomava
    Tomava
    09.11.2022 00:17

Rád bych poblahopřál Monice, MaTal a Zdeně k vítězství ve velmi složitém (a proto krásném) tématu. Casablance patří poděkování za téma a jeho vyhodnocení. A od Moniky se těším na téma nové... Tom

• Marie
    Marie
    09.11.2022 07:39

Také se velmi ráda přidávám s blahopřáním vítězce Drapce v nelehkém tématu a děkuji Casablance, že to vše vymyslela a zpracovala. Co bude dál? :-)

• drapka
    drapka
    09.11.2022 08:40

Moc vás všechny zdravím a opravdu děkuju, jsem velmi překvapená , téma Rytmus ulice se mi líbil, bylo to zase něco jiného a bylo potřeba se s tím tak trochu "poprat" :-)), ....děkuji Casablance za fajn téma a rychlé vyhodnocení a blahopřeji všem za výborné fotografie a samozřejmě balhopřeji MaTal a Z9 za umístění na stupních vítězů. Tak a teď budu přemýšlet nad dalším TD na listopad, vložím co nejdříve, aby jsme mohli lovit další krásné fotografie. Mějte se fajn.

• Z9
    Z9
    09.11.2022 09:54
    Reaguje na Festa 09.11.2022 00:15:

"Ahoj Z9. Pokud mám ten někdo být já, tak jen pro informaci, je to "Napsané ..." - zobrazit celý komentář

Hezkýýýýý Vašíku, to jsem hrubě neodhadla :-)))

• Festa
    Festa
    09.11.2022 17:41
    Reaguje na Z9 09.11.2022 09:54:

"Hezkýýýýý Vašíku, to jsem hrubě neodhadla :-)))..." - zobrazit celý komentář

Text docela ušel, ale trefit ty noty bylo těžší.
    A ještě jsem chvátal, abych to do půlnoci stihl vložit. :-)
    V

• Paveljan
    Paveljan
    09.11.2022 18:42

Blahopřeji vítězům a dky i všem ostatním za zajímavé fotografie. Ocenil bych tentohrát i Romana za rozproudění diskuse k pojetí tématu.

• KáStefi
    KáStefi
    09.11.2022 20:12

Pridávam sa k blahoželaniu všetkým na bedni. Bola to téma veľmi zaujímavá, nebolo ľahké sa s rytmom popasovať.

• drapka
    drapka
    10.11.2022 11:53

Hezký den, vkládám nové TD na měsíc prosinec :-).
    -----------------------------------------------------------------------------
    Vyhlašuji nové téma „TROJÚHELNÍK“ a to dne 01.12.2022. Čeká nás měsíc hledání trojúhelníků a to všude, doma, v přírodě, ve městě, prostě kde se dá. A proto mějte oči otevřené a všímejte si věcí kolem sebe,…. hlavně těch, které vypadají aspoň trochu jako trojúhelník :-). Věřím, že budete překvapení, kde se všude trojúhelník objevuje. Přeji všem dobré světlo, inspiraci a mějte oči na stopkách :-) !! Přeji krásný listopad, Monika.

• Marie
    Marie
    10.11.2022 12:32

Díky - bude to zase zajímavé. :-)

• casablanca
    casablanca
    10.11.2022 12:51

Děkuji za rychlé zadání. Jsem zvědavá, jestli něco objevím.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse